Pred nami je najlepši čas v letu-božič. Še zadnjič to leto vas vabim na pohod. Tokrat se bomo odpravili na nočni pohod z baklami, laternami ali svetilkami. Odpravili se bomo na krajšo pot. Povzpeli se bomo na bližnji grič, odkoder si bomo ogledali praznično okrašeno Kungoto. Odhod je v soboto, 23. 12. 2017, ob 16. uri. Zbrali se bomo na šolskem igrišču. Vrnili se bomo okrog 17. ure na novoletno prizorišče. Tam nas bo že čakal Božiček, ki nam bo naklonil nekaj pozornosti.

Prosim pa, da na planinskem izletu poskrbite za svojo in otrokovo varnost. V kolikor gre otrok sam na planinski izlet, vas prosim, da z njim spregovorite o varnosti na poti.

Ne pozabite na primerno (toplo) obutev in primerna oblačila.

PS, ne pozabite, da se med potjo moramo »ogreti« (b….?!).

Za konec pa mi dovolite, da vam v prihajajočem letu zaželim vse dobro. Želim, da se tudi v naslednjem letu veliko družimo in čimbolj aktivno preživimo naš prosti čas.

Veselim se srečanja z vami.

učiteljica Jolanda