Že tradicionalno se vsako šolsko leto v začetku koledarskega leta odzovemo povabilu župana naše občine z namenom, da mu prenesemo pobude, vprašanja in predloge, ki so se oblikovali na razrednih urah oddelčnih skupnosti. Skupaj z mentoricama Mojco Cekić in Tanjo Branisel ter ravnateljico Lidijo Pulko smo se v torek, 6. 2. 2018 iz šole odpravili na občino.

Kljub mrzlemu jutru smo bili polni vprašanj, na katere nam je župan prijazno in nam-mladim razumljivo odgovarjal, pojasnjeval situacijo pri posameznih težavah, na katere smo naleteli tudi mi, mladi predstavniki šolske skupnosti. No, pa nismo le spraševali, tudi pohvaliti smo znali in podati kakšno pobudo, katerih je bil zelo vesel.

Naše prijetno enourno srečanje je hitro minilo. Zdi se nam, da smo bili konstruktivni, saj nam je župan obljubil, da bo nekatere naše predloge poskušal uresničiti še to leto.

Predstavniki šolske skupnosti