Tik pred še zadnjimi letošnjimi počitnicami, in sicer v petek, 26.4.2019, so predstavniki šolske skupnosti in šolskega parlamenta OŠ Kungota prvič v njenem mandatu obiskali županjo Občine Kungota na vsakoletnem delovnem srečanju ter medsebojni izmenjavi mnenj in idej.

V prijetnem vzdušju so predstavniki predstavili, kar so na predhodnih razrednih predebatirali s svojimi sošolci, prenesli številne pobude in vprašanja, za katere so skupaj z županjo ugotovili, da so v skupnem načrtu in interesu za njihovo izvedbo.

Delovno srečanje je zelo hitro in prijetno minilo in ker je bil začetek počitnic že čisto blizu, so se vsi skupaj poslovili z obljubo po konkretnem sodelovanju v naslednjem šolskem letu.

Mentorica šolske skupnosti

Mojca Cekić