V soboto, 10. 11. 2018, smo se z našimi nadarjenimi učenci udeležili sobotne šole kot oblike MEDŠOLSKEGA SODELOVANJA pri delu z nadarjenimi.

Tokrat je srečanje organizirala Osnovna šola Sladki Vrh. Poleg naših učencev so se sobotne šole udeležili tudi nadarjeni učenci iz OŠ: Sladki vrh, Jarenina, Šentilj, Pesnica in Jakobski Dol.

Učenci so se zjutraj zbrali v atriju šole, kjer jih je pozdravila ravnateljica šole. Nato so se športno družili na igrišču, kjer je bil pripravljen športni poligon. Po rekreaciji so imeli učenci delo v delavnicah.

Organiziranih je bilo pet delavnic: Izdelajmo družabno igro, Matematika ali umetnost, Literarna čaronalnica, Vsakdo lahko igra in Si za ali proti.

Učenci so na delavnicah uživali in ustvarili zanimive izdelke ter se prijetno družili.

Matej: Čeprav je bila sobota, je bila to zelo fajn in zanimiva matematika!

Jakob: Na sobotni šoli sem zelo užival.