Tehtanje starega papirja za tekmovanje med razredi bo ponovno šele zadnji petek v marcu – 31.3.2017.

Za spremembo načrta tehtanja smo se odločili zaradi zimskega, mrzlega, vremena in posledičnih težav s spravljanjem papirja. Pri tem nam pridno pomagajo učenci višjih razredov in skrbi nas njihova varnost pri teh temperaturah in vremenskih okoliščinah.

Papir lahko še naprej VSAK DAN ODDATE V ZELENI KESON ZA PAPIR, ki se nahaja za šolo. Lahko pa seveda tudi počakate na tehtanje in ga pripeljete šele v marcu.

Vsem staršem se želimo zahvaliti za velik odziv in veliko papirja, ki smo ga zbrali v jesenskem tehtanju (preko 6 ton). Naš cilj je zbrati več papirja kot lansko šolsko leto – torej več kot 13 ton, pridobiti tako čim več denarja in obogatiti naš šolski sklad.

HVALA ZA POMOČ IN SODELOVANJE.