Učenci in učitelji smo na zadnji delovni dan 24.12.2019 praznovali dan samostojnosti in enotnosti na naši šoli v šolski telovadnici. Prireditev smo otvorili s slovensko himno, kot pritiče državni obeležitvi. V uvodnem nagovoru nas je pozdravil  Rudi Matjašič, podžupan Občine Kungota.

Pripravili smo kulturni program, v katerem so nastopali učenci od 1. do 9. razreda in nam predstavili pomembnost tega državnega praznika. V programu smo plesali, peli in deklamirali na temo dneva samostojnosti in enotnosti, nato smo se posvetili 10 – letnici naše nove šole in se veselili bližajočih se božično-novoletnih praznikov.

Ker smo bili že vsi nestrpni in željni počitnic, nam je vse lepo in dobro v imenu šole zaželela tudi Marjana Hrast, v.d. ravnateljica naše šole, zato smo pohiteli novim dogodivščinam nasproti.

Devetošolke, šolske novinarke