V torek, 11.6.2019, smo na naši šoli preživeli prav poseben dan, namreč obiskali so nas brata BQL in Nika Zorjan, saj se je v šolski telovadnici odvijala podelitev Perlahovih priznanj.
Prvi dve uri je pouk potekal po zastavljenem urniku, nato pa smo odšli na malico in se po tem udeležili koncerta. Najprej so nam v prvem delu koncerta predstavili nekaj ljudskih pesmi na moderen način in nato zapeli še nekaj svojih hitov. Pri vsaki pesmi so nas vključili v nastop in vsi smo zelo uživali. Po koncu so opravili še fotografiranje z vsemi razredi in vrtcem. Nato smo se jim zahvalili in podelili darila. Opravili smo še zabaven in smešen intervju. Njihov odziv je bil pozitiven, saj so med drugim poudarili, kako odlična je kungoška publika ter da so tudi oni na koncertu izjemno uživali.

Intervju z BQL & Niko Zorjan

Zapisale šolske novinarke