V četrtek, 6.6.2019, smo se šolski novinarji, in sicer Lina Mihajlovič, Anemari Graber, Neli Dreisiebner, Tjaša Ketiš, Nik Vukotič, Nina Mohorič inTristan Vukotič odpravili na radio Slovenske Gorice v Lenart, kjer smo si ogledali radijsko hišo in se  podružili z učenci drugih šol mariborske regije, ki so v tem šolskem letu sodelovale pri oblikovanju sobotnih radijskih oddaj. Nato smo se odpravili na Bowling center v Lenartu, kjer smo z veseljem bowlali proti ostalim šolam in v vseh možnih kombinacijah zmagali. Po igrah smo se okrepčali z odličnim kosilom. Ker smo bili zmagovalci smo dobili še majice, dežnike in kulice Radia Slovenske gorice in se tako počasi odpravili domov proti Zg. Kungoti.

Tudi tokrat smo doživeli novo in praktično izkušnjo, ki nam bo vsekakor pomagala pri našem nadaljnjem novinarskem delu.

Šolski novinarji