V četrtek, 18.5.2017, smo na naši šoli imeli svečano otvoritev gibalnice. Pri zbiranju sredstev za našo novo gibalnico nam je pomagalo društvo Koraki za korakce iz Maribora. Na otvoritvi so bili prisotni ga. Andreja Kračun, predsednica društva Koraki za korakce, ga. Gordana Drecun Mithans, idejna voditeljica projekta in ga. Katja Podgorelec. Program je pripravila in organizirala ga. Marjana Hrast. V program je bilo vključeno petje šolskega otroškega in mladinskega pevskega zbora, ples devetošolk Lee in Melani, glasbeni nastop Nejca in Aljaža iz 7.a razreda, Ninina deklamacija o pralne stroju ter zelo “poskočen” nastop osmošolcev, bratov Nicka in Lana Čižiča ter GregorJa. Program je z zahvalnim govorom strnila ga. ravnateljica, Lidija Pulko.

Za šolske novinarje,
Tine Mesarič, predsednik šolskega parlamenta