bazarSpet se nezadržno bližajo tisti prijetni, vsem nam tako ljubi in težko pričakovani prazniki… Kljub visokim vremenskim temperaturam smo na naši šoli ponovno na torkovem tehniškem dnevu, 22. 11. 2016, pripravljali različne dekoracije, voščilnice in uporabne izdelke za bližajoči se petkov bazar, ko bomo zbirali denar za učence naše šole. Tako smo skupaj z razredniki in sorazredniki, v nekaterih skupinah pa tudi z zunanjimi izvajalci ob božični glasbi vneto izdelovali izdelke, se družili in zabavali. Pet šolskih ur je minilo kot bi mignil.

Popoldanske govorilne ure pa so prav tako minile v znamenju delavnic, kjer so se nam pridružili še starši, v večji meri sicer naše mame, pa tudi kakšen ata se je pridružil. Z enako vnemo kot mi v dopoldanskem času so rezali, lepili, ustvarjali,  in oblikovali božično-novoletno okrasje, vmes pa izvedeli informacije o našem učno-vzgojnem delu.

Upamo, da bomo s svojo inovativnostjo in zagnanostjo na bazarju spet tako uspešni kot smo bili lansko leto.

Šolski novinarji