Spoštovani starši!

Brez načrtovanja smo se znašli v nezavidljivi situaciji. Naenkrat nas je višja sila ustavila in naša življenja iz rutine postavila v nam neznane svetove. Vse, kar smo do sedaj počeli razkropljeni naokoli, se je naenkrat združilo v naših domovih.

Vsak v svojih skrbeh – za zdravje, za najbližje, za službo, posel, preživetje … ste nase prevzeli tudi skrb za odgovorno, vestno in pravočasno opravljanje šolskih obveznosti, ko ste v teh nalogah v oporo svojim otrokom.

Nekateri med vami ste se soočili tudi s težavami povezanimi z internetom, spet drugi ste ugotovili, da družina potrebuje še kak računalnik, ker ne le, da delate od doma, tudi več šolarjev je v vaši družini.

Z veseljem vas obveščamo, da so naši šoli pri težavah z računalniki prisluhnili v podjetju Henkel, kjer smo včeraj dobili donacijo 14-ih računalnikov.

Podjetju Henkel se za to pomoč iskreno zahvaljujemo.

Misel, da še zmeraj ostajamo ljudje, ki v stiski pomislimo na potrebne pomoči, nas navdaja z optimizmom, da bomo stisnjenih pesti in z vero v boljši jutri zmogli, kar nas še čaka.